| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb cum as putea devenii mai CRAZY!

Funda!laughingbig grin

2 răspunsuri:
| F4ng a răspuns:

E destul de usor sa devii crazy( si asta vine de la un nativlaughing ) Poti incerca sa iti schimbi look.ul si sa adaugi ceva care sa iasa in evidenta prin simplitate dar totusi sa fie crazy. Gen un accesoriu mai nebunesc precum o banderola pe cap in stil hippy (am incercat asta clar merge) sau ai putea incerca cu esarfe care sa ti le pui pe cap in stil tiganesc si asta merge sau daca esti baiat lasati parul mai lung si tunde-te mai nebunesc aborda stilul ala de baiat rau. Fii pur/a nu lasa inhibitiile sati stea in cale, trebuie sa razi din suflet si sa faci fiecare lucru cu avant, enerveazati colegii intr-un mod cat mai funny. De exemplu incearca sati ciufulesti colegii in special baietii daca esti fata ( de obicei nu le place dar totusi se vor amuza) daca esti baiat iate de fete gadilale, iale in brate, ciufulestele(vor face urat, dar vor rade si le va placea garantez). Puneti castile in urechi si danseaza dar nu la modul ''dezdrabalat'' ci asa delicat si cu miscari gratioase sau daca esti baiat incearca cu popping sau electro sau orice altceva. In principal ''a fi crazy'' vine din inima deci lasate dus/a de val.

| edyyi a răspuns:

Pai incearca de la inceput cu niste farse haioase si apoi mai serioase.2 schimba-ti stilul mai cool ca sa arati eu stiu mai crazy.3 succese!