| Andreeadeea23185 a întrebat:

Astazi am cumparat o camasa, de abia cand am ajuns acasa am constatat ca culoare nu este la fel ca in magazin,(probabil din cauza luminii)
Cum as putea sa fac, as vrea sa o returnez dar imi este rusine?

1 răspuns:
| Seven07 a răspuns:

Ai putea sa mergi si sa spui vanzatoarei/vanzatorului ce ai spus aici : Doamna/domnule, camasa nu este ce mi-am dorit, poti baga motivul ca nu te cuprinde fara sutien sau ceva banal. Nu trebuie sa iti fie rusine, se intampla oricui.