| mihai777 a întrebat:

Astazi la scoala am scris ceva pe caiet si o fata(care spun unii ca ii place de mine) statea langa mine. Niste colegi au facut poze si ma gandeam daca pot face in Photoshop sa mute mana mea altundeva in imagine, dar sa para real.
Funda!

Răspuns Câştigător
| lulu98 a răspuns:

Exista astfel de programe performante dar trebuie sa fi un mestru al Photoshopului pentru a face asa ceva sa para real...Dra problema e alta:Ce e asa rau sa ai o admiratoare?laughing
Cred ca multi baieti te-ar putea invidia pentru chestia asta, mai ales ca aspectul nu conteaza. Daca nu iti place tipa poti sa n-o bagi in seama si pur si simplu nu ai nimic de`a face cu ealaughing

1 răspuns:
| mihai777 explică:

Ideea e alta ca si mie imi place de ea laughing.
Dar ma enerveaza butii din clasa si na'.
Oricum Multumesc.