| Flaviu2000 a întrebat:

azi am facut cea mai mare greseala din viata mea,m-am tuns singur si a iesit urat...ce ma fac,m-am tuns pe partea dreapta si cumva mi-am tuns bretonul si arata rau, ce fac? In decembrie fac pozele de a 8-a,unde merg,cum ma tund, sunt speriat! Mama stie deja, dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Te duci neapărat la un specialist, te poate tunde la 1 în părți și să-l lase mai mare în centru, idk, stabiliti împreună.Nu-ti face griji de "cea mai mare greșeală din viața ta", cândva ai să râzi de ea, o s-o povestesti nepoților. Pozele de a 8-a nu sunt cine știe ce oricum, o să te uiți pe ele de 2 ori si gata, cum am făcut și eulaughing. Bafta!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te duci la o frizerie/salon sa rezolve ce se mai poate. Asta e acum, ai facut-o ai facut-o. Pana in decembrie creste parul, stai linistit.

| aumih16 a răspuns:

Asa este cand nu ai rabdare! de regula inainte de a merge la tuns! trebuie sa faci baie dus! si apoi mergi la tuns! dar asta este daca ai facut-o! lasa ca creste el singur!

| Odysea a răspuns:

Pana in decembrie iti creste parul. Dar daca nu ai rabdare pana in decembrie, poti sa te duci la o frizerie sau un salon.