| Xonia a întrebat:

Azinoapte am visat ca bunicul meu traia(a murit acum 5 ani)Inseamna ceva? Nu l-am mai visat de cateva luni.Si in ultimul timp am vise ciudate, mi-e frica ca o sa se intampla cevasad.
Ce ziceti?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca bunicul tau este in rai. e evident ca in tot acest timp te-ai gandit la el...

| LoveMe a răspuns:

@artificiipetavan are dreptate. Asa se face.mama asa facehappy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu inseamna nimic.nu toate visele au o semnificatie.Probabil l'ai visat din cauza faptului ca tineai la el si iti e dor de elhappy

| freehugs a răspuns:

Si eu am visat-o pe bunica'mea care a murit acum 4 ani sad (Dumnezeu sa o ierte!)
dar cica cand visezi morti e bine sa dai de pomana.
da si tu un lucru/mancare unor oameni nevoiasi happy.

| Ctrl a răspuns:

Hei, pai, cred ca oricine are vise ciudate cateodata.Nu trebuie sa te sperii pentru ca visele sunt actiuni ale imaginatiei noastre.Despre ce zici tu cu bunicul tau, nu cred ca o sa se intample nimic.Chiar daca nu l-ai mai visat de mult timp.Am avut vise ciudate si eu si nu mi s-aintamplat nimic.De fiecarea data cand visezi urat, trezeste-te, bea un pahar cu apa si gandeste-te ca a fost doar un vishappy Nu te speriahappy Pupici:*

| BornFree a răspuns:

Cred ca da. Si mie mi s-a intamplat sa o visez pe stra-bunica mea.Se spune ca e invers deci nu traieste sau din punctul meu de vedere cred ca inseamna ca tu il iubesti foarte mult si el a fost cineva fff special.nu te speria.

| mary_1175 a răspuns:

Nu se va intampla nimic stai linistita,

| Luanaaa a răspuns:

Vrea oarecum sa comunice cu tine...Cred ca ar trebui sa imparti ceva:*.

| CristiCryssu a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, spiritul lui vrea sa comunice cu tine, probabil ai avut un loc aparte in inima lui cat ai fost in viata, este ceva normal si nu te speria daca vei mai avea "intalniri" de gen.