| kristyna_6557 a întrebat:

buna tuturor:*...as vrea si eu niste statusuri foarte interesante despre iubire, prietenie.etc.va rog mult ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, iti pot recomanda eu un site cu statusuri foarte frumoase. Sunt o gramada si chiar ai de unde alege.
Intra aici:http://sweety-things.weebly.com

| LittleAnca a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

Uite aici sunt foarte multe.Eu de aici le iau.
Daca vrei dai funda daca nu vrei nu da.

| NoNaMe2000 a răspuns:

Spui mereu ca sunt fitoasa,,,, te privesc... crezi ca-mi pasa?;

| Kida_5763 a răspuns:

Am un status care mie chiar imi place:
Hotaraste-te odata,ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima,daca-mi spui ca ma iubesti?
Sau:
Mi te-ai lipit de suflet,ca timbrul de scrisoare, si nu te pot desprinde, caci inima ma doare.
Sper sa iti placa.Sunt cele mai frumoase care le stiu.