| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.cam de o luna. ma tin dupa o fata de care imi place foarte mult... dar din cate zice ea.sentimentul nu ar fi reciproc. tinan cont.ca m-a refuzat de 2 ori. dar. de fiecare data in gluma. ea e tipul de fata timida careia ii este frica sa vb deschis.in cazul baietilor. dar sunt foarte zapacit.fiindca de fiecare data cand trece p hol (si asta foarte des)imi arunca niste priviri.si uneori se mai uita si pe ascuns cand vede k ma uit si eu la ea...si stateam si ma gandeam. poate ei ii place de mine dar ii este frica sa-mi spuna straight face. nu incerc sa caut vreo speranta dar vreau sa va intreb p voi. ce credeti? se poate sa-i placa si ei de mine? si ii este frica sa-mi spuna din cauza k e timida? sau poate nu am lasat-o destul timp si am luato prea repede?straight face ceva sfaturi as vreastraight facechiar is foarte zapacit. funda

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Poate ca ai luat-o pre repede, dar nu te lasa batut persevereaza dar uimeste-o cu ceva sa-i dai de gandit ca o placi cu adevarat! Ofera-i o floare cu dedicatie, un mesaj dragut si sa-i zici ca e din parte admiratotului ei secret...gsturi de acest gen care sa o faca sa isi schimbe ideile despre tine, sa creada ca nu glumesti fii imprevizibil! multa bafta si pune-ti imaginatia la incercare sunt sigur ca ai sa reusesti! salut! thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place cu adevarat de ea nu renunta.
Poate si ea te place, mai stii?
Incerca sa iesi la un suc cu ea, invit-o.
Mai las-o un timp. Succes!

| CristianCh a răspuns:

Las'o frate sa mai creasca sa-si dea seama. daca zici ca e timida...o sa'si revina u tine legatura cu ea in sensu.continua cu atentii la adresa ei.o sa fie binewinking BaFtA!