| bonyta53 a întrebat:

cand plec de la scoala ma duc cu un baiat care vrea sa ma insoteasca pana la autobuz ...cand ma perg sa ma urc in autobuz el imi zice mereu sa ii dau un pupic si ma roaga... mie nu imi place de el cum sa il fac sa inteleaga?

1 răspuns:
| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu zic ca trebuie sa fii sincera cu el si sa ii spui sa nu isi faca sperante cu tine, sau sa astepte pana va cunoasteti mai bine[daca nu va stiti de multa vreme].
O astfel de "chestie" a trait si o prietena de-a mea, baiatul care o placea [iar ea nu il placea] a pus'o sa o sarute ca sa o lase in pacelaughing. Insa ea i-a zis"Te rog sa ma lasi in pace deoarece eu nu te plac.Cum altii nu si-au batut joc de mine nici tu nu o faci"!
Asa a facutlaughing
Iar acum nu o mai cauta
big hug
Multa bafta:*