| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Care e faza aia cu tigaia Dry Cooker ca nu-nteleg? laughing e plin facebook-ul cu postari de genul asta...

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Teleshoppingul e plin de "minunile" pe care le face tigaia Dry Cooker, asa ca ne batem si noi joc putin de ea.Bahmu ne baga pe gat cat de minunata, incredibila, supranaturala e aceasta tigaie si cat de superba e ea de cand o foloseste.Este stupid!laughing

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Cu tigaia Dry Cooker, am reușit să beau apă!
Tigaia Dry Cooker, pur și simplu mi-a făcut viața mai frumoasă.

| BubbleWhitee a răspuns:

O am si eu.Nu e cine stie ce...

| Geamantan a răspuns:

Cred ca te referi la acele poze in care o fata calareste o tigaie Dry Cooker.
Pai pozele astea au fost creeate pentru amuzament dupa reclama de la TV unde spune ca aceasta tigaie este,, magica,, laughing)