| CondratRobert98 a întrebat:

Care este categoria voastra preferata. A mea este adolscentii.Si de ce este favorita voastra? Funda pentru cel mai explicit raspuns.

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Adoloescenti pentru ca sunt unul.

| georgyg98 a răspuns:

Buna! si a mea tot cea de "adolecenti".Imi place pentru ca aici sunt intrebarile care pe noi "adolescentii" ne caracterizeaza cel mai mult.

| Autumnfeelings a răspuns:

Adoloescenti,Muzica,Educatie si cultura genarela, Comics

| JadeBGE a răspuns:

Buna favorita mea este 'Conversatii'. De ce? Pentru ca acolo putem fi ajutati de multi oameni si putem ajuta in fiecare minut. Funda?