| anndrada98 a întrebat:

Care telefon credeti ca e mai bun telefon ca design, aplicatii etc. : Samsung Wave 575 La Fleur sau Samsung Star Hello Kitty! FUNDITA love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Amaryllis a răspuns:

Bună! De Crăciun am vrut să imi iau telefon și am avut de ales tot din astea 2. Vânzătoarea mi-a recomandat Samsung Wave 575. Cu toate că e puțin mai scump e mai bun și performant. Până acum sunt extrem de mulțumită de el.

| BonnieSweet a răspuns:

Samsung Wave 575 La Fleur e mai bun in capacitatea lui te telefon. Dar eu asi alege Samsung Star Hello Kitty :X. Are profa mea de bio [25 de ani] si pot spune ca toata clasa e topita dupa ellaughing [fetele] cand il scoate sa verifice cat este ceasul.

| Adryan1302 a răspuns:

Samsung Star Hello Kitty