| Oana000 a întrebat:

:*.Ce ati face daca ati fi singuri acasa?

Funda

8 răspunsuri:
| GuitarFly a răspuns:

Karaoke :3

| Grimmjow69 a răspuns:

Un Party!devil

| robijam a răspuns:

Dau drumul la muzica, acceptabil (adica fara geamuri sparte si babe nebune la usa), daca nu am nimic prin frigider sa imi fac ceva de mancare se gasesc 20 de lei pentru o pizza sau niste paste.

| TashaUhm a răspuns:

As incerca sa fac ceea ce face si Omul Paianjen`! puppy dog eyes

| georgeta27 a răspuns:

Petrecere in pijamale cu prietenii

| cllaudDia a răspuns:

Pai depinde de stare. Daca as simti nevoia sa ma relaxez si sa am o noapte numai "eu cu mine" mi-as cumpara ceva de mancare, seminte, chipsuri si ceva de baut si m-as uita la seriale.
Daca sunt mai bine dispusa as chema o prietena sau cativa prieteni si as petrece o noapte alba.

| TaLyDa a răspuns:

Ma uit la un film... Poate mai multe.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Eu de fiecare data dau muzica la maximlaughing