| DyannaDya a întrebat:

Ce ati face sau ce ati schimba in orasul vostru daca ati fi primar pentru o zii?batting eyelashes Da' fara porcarii va >rog!big grin

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Aş organiza excursii pentru mexicanii din oraş cu bilet numai dus.

| Jigsaw a răspuns:

Daca-as fi pentru o zi presedinte, nu primar, v-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde.As lasa Romania amanet fara cuvinte.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

As interzice participarea ungurilor in politica la orice nivel, obligatoriu sa se vorbeasca romana de toata lumea, cine nu e amendata, la fel si cine intreaba la magazin prima data teseic dupa poftim, amendata tareeee, si as da o lege ca fatada fiecarei cladire sa fie vopsita intr-o cladire aprinsa.