| sadstorry a întrebat:

Ce parere aveti de asta? Am intrat pe cateva site`uri de stiri anunturi si mai multe si pe majoritatea erau reclame deocheate, chiar intr-o zi surioara mea mai mica a intrat pe un site de jocuri pentru copii si au aparut imagin de alea. Ce ziceti chiar au voie sa le puna pe toate site`urile credeam ca exista saite speciale pentru asa ceva si se mai mira lumea ca copiii isi incep viata sexuala de mici, normal cand vad asa ceva pe toate site`urile.Nu poate face nimeni ceva o sa ramana akol` ganditi`va la copiii mici ce inta p site`urile de jocuri ca vad asemenea prostii!

3 răspunsuri:
| yasemin a răspuns:

Stiu ce spui...varu meu de 5 ani se juca odata la pc-ul meu spank the booty si se amuza foarte tare de sunetul pe care il scotea tipa din joc cand el ii dadea palme peste fund. evident nu prea intelegea ce se intampla dar este inevitabil sa nu ii ramana in minte

| BassBooster a răspuns:

Asa e si sora mea. are 5 ani, si a vazut reclama"spice your desktop" sau ceva de genul si a intrat pe site si dupa aceea m-a strigat pe mine sa il rezolv. E ceva absurd! vorba ta "deocheate"happy Mi-a facut placere sa vorbesc cu tine. La revedere!happy

| Faby3322 a răspuns:

Da stiu cum e fratiorul meu mai mic a intret pe un ite si a vazut o poza cu o femeie in fundul gol si... ce crezi? acum se dezbraca mereu si-si arata fundul!