| melittlelioness a întrebat:

ce parere aveti de ceasurile de la aceasta firma (pentru cei care au comandat) http://www.crystalglamour.ro/cumpara/guess-darkness-4357 679
funda +vot
multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| melittlelioness explică:

Ceasul nu este original de la guess...firma este crystal glamour
vorbesti despre firma lor nu despre cea de la guess, nu?

| Dobra_Andrei_1986 a răspuns:

De fiecare data cand am avut nevoie de un cadou trendy care sa stiu ca place am apelat la ei. S-au miscat repede si au reusit sa satisfaca chiar si cele mai ciudate pretentii. Sunt foarte multumit de ei.
Nota 10. Merita incercat