| madalina_4528 a întrebat:

ce parere aveti despre zodia,, sagetator" (barbat) fata de rac? am citit si pe net, dar vreau parerea voastrawinking

2 răspunsuri:
| Mary_5158 a răspuns:

Eu sunt sagetator, m-am intilnit cu un baiat -rac 2 ani
ne-am inteles bine

| SameMistake a răspuns:

Din proprie experienta, sunt rac(fata) si am avut un iubit (sagetator)
Exista o atractie foarte mare intre cele doua zodii, insa ca relatie lunga si activa e cam greu. Mai mult de saruturi pasionale, dragoste si sex, si gesturi romantice. mai rar sa existe si alte activitati intre cele doua zodii. Si la un moment dat, pentru sagetatorul foarte libertin si plin de viata, relatia va deveni plictisitoare. Si poate chiar si racul isi va dori ceva mai mult.
Sper ca ti-am fost de folos.
Numai bine!