| HeadUpAndSmile a întrebat:

Ce pot face sa cresc mai repede in inaltime? Exista exercitii sau o anumita dieta? Nu am o ianaltime mica,din contra, pot spune ca este potrivita varstei mele; vreau insa o metoda prin care sa ma inalt mai repede.
Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna.O metoda buna pentru cresterea in inaltimea este practicarea unui sport precum basketul sau inotul. Daca nu ai posibilitatea de a practica aceste sporturi poti sari coarda, pentru ca este eficient.happy

1 răspuns:
| Iuliana94 a răspuns:

Baschet sau handbal. Sunt solutii pe care toata lumea ti le da atunci cand vrei sa cresti in inaltime. Baschetul te ajuta foarte mult. Crede-ma.