| Query a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre: Nokia 2730 si Samsung C3222 DualSim? Care e mai bun? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Nokia tot Nokia ramane singurele telefoane bune de la Samsung sunt galaxy-urile

| PeterAndrei21 a răspuns:

Buna! eu iti recomand Samsung C3222 DualSim happy E foarte ok telefonul nu am avut nici o problema cu el, are tot ce iti trebuie.
Insa cu Nokia 2730 am avut multe probleme, se blocheaza softul, trebuie sa scoti bateria oh go on nu sunt bune! happy Fundita?