| Roxx123 a întrebat:

:*
Cele mai misto statusuri primesc funda! happy

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.

Si exista mereu un : "Am nevoie de tine" in spatele cuvintelor "Sunt bine"...
Atinge-i inima nu corpul Fură-i atenția nu virginitatea... Fă-o să zâmbească... nu să plângă!

Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele
- Domnisoară semănaţi cu o vedetă de la Hollywood -Mă faceţi să roșesc, și cu cine anume? - Cu iapa lui ZORRO!
Nu aş suporta să văd pe altcnineva lângă tine pentru că nimeni nu te va iubi aşa de profund cum o fac eu.
Sunt persoane care te calcă pe picior şi îşi cer scuze şi persoane care te calcă pe inimă şi nici măcar nu îşi dau seama.
Când cineva la care ţii pur si simplu pleacă, aminteşte-ţi, că frunzele, toamna, nu cad pentru că vor, ci pentru că a sosit momentul...

Hai Ion, Hai fiule, încă un pas, încă un pas, încă unul, aşa, aşa, micuţ, încet-încet! Angela adu' repede camera video să îl filmăm pe fecioraşul nostru, a venit de la Discoteca

Daca te iubesc 100 de persoane, printre ei sunt si eu daca te iubesc 10 persoane, printre ei sunt si eu daca te iubeste o singura persoana, aceasta sunt eu daca nu te iubeste nimeni, inseamna ca eu nu mai exist

Timpul nu vindecă nimic doar că îmbătrânim noi... şi privim din alte puncte de vedere
Daca nu te iubeste cel pe care il vrei tu, asta nu inseamna ca nu te iubeste nimeni
Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT
acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Un băieţel şi o fetiţă plângeau
Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt
Băieţelul : Păpuşa mea plânge!
Ceai?, Cafea?
Dragoste va rog, 3 lingurite!
sunt multe pe site-uri :X*

2 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da,dar aceasta nu este o intrebare.

| Elaa222 a răspuns:

Nu mai tine trecutul de mana. Cand viitorul vrea sa te aiba...