| Kukyy a întrebat:

Cine este din Pitesti si invata in liceul de arta "Dinu Lipatti"?

4 răspunsuri:
| IDA08 a răspuns:

Si eu sunt! happy

| DeeaDeuTsa a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa mergi acolo? [ Te avertizez ca acolo poate fi manelistul Ionut Cercel pe numele lui real apare in catalog. Asa ca ai grijawinking Nu prea as prefera sa ajungi acolo ]~![Langa el ]

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Glumeam. la chestia de mai jos [ Cerceluş este la liceul Dinu Lipatti din Bucureştiwinking şi e la cel de muzică ] deci stai liniştit nu ştiu sigur cum este la liceul la care doreşti dar ai putea să te interesezi pe net ~ Google mai nou... Phaa`!

| MLS a răspuns:

Eu sunt!