| Beiia a întrebat:

Bună TPU :*. Cine îmi poate zice cum creez un room public în Imvu? Fundițoi pentru cea mai bună variantă. Mulțuuuuuuuuumesc ♥.

Răspuns Câştigător
| XCocaineExcesLovUX a răspuns:

Buna Beiia sa stii ca am jucat si eu mult Imvu dar m-am lasat de el.Si da stiu cum sa iti creezi propriuul room pe Imvu. Uite.big grin
Deci cand intri in Imvu ai pagina de acasa sau cum scrie la bara:Home.Dai la casutele alea mai mici la Chat Room.Si sus la Chat Room scrie Search si langa search scrie si manage ii dai pe manage si daca esti vip iti creezi mai multe dar daca nu esti dai pe primul care scrie:Create a room:si completezi chestiile alea si gatabig grin. Fuundaaaaaa!? Sper ca te-am ajutatt