| OrdinaryGirld a întrebat:

Cu ce program pot sa fac si eu un video ca acesta sa adaug poze, muzica, efecte? Dau funda si voturii! Va rog cine stie sa imi lase un raspun :).
http://www.youtube.com/watch?v=1UGnv6zA3sU

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pai,poti face asemenea video'uri cu programul windows movie maker sau cu Microsoft power point...Succesbig grin
Apropo, frumos video'ul, sper sa am ocazia sa zic asta urmarind si unul de'al tau...

1 răspuns:
| OrdinaryGirld explică:

Ms pentru raspuns chiar e foarte bun programul mersi inca o datahappy