| BlackAngel94 a întrebat:

Cum as putea sa imi conving mama sa lase pe altcineva sa doarma la mine? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| HuBaBuBaa a răspuns:

Poti sa-i spui ca nu o s afaceti galagie, ca o sa fiti cuminti, ca nu o sa devastati casa, promite-i ca daca faceti ceva rau sa te pedepseasca, spune-i ca o iiubesti.

2 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Ii spui ca nu o sa faceti nimic rau si poti sa o intrebi pe ea daca a dormit la cineva sau cineva a dormit la ea si daca raspunsul este da ai sa o intrebi,, Eu de ce nu pot?" si poate te lasa...

| anutzik a răspuns:

Depinde cine sa doarma..trebuie ca persoana respectiva sa faca o buna impresie mamei tale..si sa o/il cunoasca. :*