| DarkRosse15 a întrebat:

Cum ati petrecut Craciunul?
Ce filme noi ati mai vizionat?

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

In familie am petrecut craciunul, si avand in vedere filmele am vizionat: Abraham Lincoln Vampire Hunter, Circul Ciudatilor, Home Alone si That's My Boy.

O seara frumoasa.

| hmmmm96 a răspuns:

Hey!
De Craciun, am deschis cadourile de la mosul, am vazut 3 filme The proposal, Definitely maybe, The first time, Ace Ventura detectivul lui peste si mincinosul mincinosilor (ultimele 2..comedii pe cinste), am inceput o carte ..si de exemplu: azi am iesit cu sora mea si niste prieteni si am facut oameni de zapada.a fost super dar am inghetat, la propriu!happy