| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresti o fata?(Cum sa ii demonstrez ca o iubesc)?

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Nu te schimba pentru cine-stie-ce fata. Schimbare corecta vine cu timpul. Fii tu insuti in preajma ei. Daca nu te place nu-ti face griji, mai sunt fete pe lumea asta si sunt sigur ca exista o persoana pentru fiecare dintre noi.
Succes!

| horansgang a răspuns:

Ofera-i atentie, mangai-o, gaseste locul in care ii place s-o atingi gen sold sau spate, ofera-i un mic pupic pe frunte, obraz cand nu e atenta, spune-i ca o adori, spune-i ce simti. multa bafta iti doresc si sa fii fericit cu ea!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Un gest simplu dar romantic de obicei dar de multe ori asta diferă de la fata la fata

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

Fi tu insati....cand esti relaxat si nu ai un scenariusi totul curge de la sine ...iti va fi mai usor