| roxanik_5050 a întrebat:

cum fac sa imi apara google pagina de pornire cand intru pe net? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Maria250397 a răspuns:

Dai la "Tools"(acolo sus unde sunt: file,edit,view,history, bookmarks, TOOLS si help) apoi dai la "options", dupa la "main" si iti apare "when firefox strars" si a doua chestia "home page".Si acolo unde scrie"home page" scrii www.google.ro! :) sper ca ti--am fost de folos.

P.S Asta e valabil la Mozila Firefox

4 răspunsuri:
| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Cand intri pe net prima daca scrii la cautare google dupa aia cand iti apare google mai jos scrie alege google ca pagina mea de pornire dupa aia iti arata inca o chesti dai pe prima fundita?

| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Cand intri pe net prima daca scrii la cautare google dupa aia cand iti apare google mai jos scrie alege google ca pagina mea de pornire dupa aia iti arata inca o chesti dai pe prima fundita? :X:X:X MSs

| xXCrystyanXx a răspuns:

Simplu, intra pe www.google.ro apoi du-te sus in bara de meniu si acceseaza Options.Iti va aparea o pagina mai mica in care scrie pe la mijloc Home Page.Scrie acolo www.google.ro.

| Geogex a răspuns:

Iti downloadezi browserul Google Chrome