| CaTaLiN41729 a întrebat:

Buna TPU Cum pot sa gasesc si eu sound-ul de pe fundal de la reclama de la Need For Speed Hot Pursuit?winking
funda

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Melodia se numeste marilyn manson - tainted love, e un cover dupa o melodie facuta dupa Gloria Jones - Tainted Love, sau cel putin asta se crede ca e originala laughing
alte coveruri alternative : pussycat dolls, coil, kwan, soft cell ( varianta GAY =) )
PS : melodia, cat si artistul - marilyn manson, au nume fictive si sunt satanice laughing

1 răspuns:
| CaTaLiN41729 explică:

2010 va rog