| xFilmeSiSeriale a întrebat:

Cum pot sa-mi conving parintii sa ma lase sa-mi aduc prietenul acasa sa doarma peste noapte? Cum ii pot face sa aiba incredere in mine?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 14 ani, ti ai prins prietenul inselandu te conform intrebarii anterioare si mai vrei sa il aduci sa doarma la tine. Ar trebuie sa ai niste parinti tare dezinteresati de soarta ta daca ti ar permite asa ceva la 14 ani

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si aici conteaza mai mult daca au incredere in el nu in tine. Si cine ar avea incredere intru baiat de 16 ani plin de hormoni?