| edrinaady a întrebat:

cum pot sa-mi schimb numele de pe Facebook urgent... funda

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Intri pe Facebook şi sus în dreapta scrie "Account" apeşi acolo şi dai pe Account Settings. Acolo, unde scrie name dai change.

Baftă!

| crissmay a răspuns:

Dai sus la ''Contul meu'' sau daca il ai in engleza ''My Account"
dai la ''Setarile contului" sau iar dac ail ai in engleza ''Account settings'' de aici te descurci ce vrei sa schimbi.winking

| ingerpufos a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa dai la editare profil.sau cam asa ceva

| David_maria_1997 a răspuns:

Cf ma ajutati sa-mi schimb aia in franceza in romana va rog frumos fac ce vreti voi