| madutza01 a întrebat:

Cum sa imi bat joc de un baiat, adica vreau sa rad de el... l.am tot luat cu vorbe frumoase si nu mai stiu ce sa. i spun, ce parere aveti? dati. mi niste idei :*

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Si crezi ca e normal sa iti bati joc? Stii tu ai grija ca roata e rotunda!

| mottodavid a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa il faci sa se indragosteasca de tine si dupa aia poti sa faci ce vrei cu el da nu iti recomand pentru ca intr-o zii se intoarce roata

| madutza01 explică:

Nu e chestia ca se va intoarce roata, el mi.a gresit mult si vreau sa.i platesc si eu cu aceeasi moneda

| David686 a răspuns:

Dai Un picior In coie o sa plângă In prima secunda