| adriana_5421 a întrebat:

Cum sa intreb un baiat daca ii place de mine sau nu InDireCt!batting eyelashes Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

O schema bună e ceva gen...
-Auzi, cum ar trebui să fie fata perfectă pentru tine? Fizic, moral... aproximativ.
El o să îţi zică ce-i place, etc.
-Ah, se pare că nu mă încadrez aşa de bine...
Şi lui dacă-i place de tine o să spună că nu contează, că eşti drăguţă, că etc. Dacă nu-i place, nu o să zică nimic interesant.

2 răspunsuri:
| Channah_7470 a răspuns:

Ii dai pe mess melodia AVRIL LAVIGNE - GIRLFRIEND si ii spui "asculta versurilesmug". Vei vedea daca te place sau nu in functie de ce iti spune dupa ascultarea melodiei.tongue
Acum depinde si ce varsta ai tu.sau el. Daca e mai mic de 16-17 ani s-ar putea sa nu se prinda. laughing
p. s.: sper ca stie englezawaiting

| andreea_5269 a răspuns:

Sp ca e un tip dragut, intreaba-l cand e liber...etc...succes