| bebelotz a întrebat:

cum se numeste noul stil de dans de a innebunit toata lumea ala sharam sreic sau ceva in genul asta.....cand danseaza aia pana si in cimitir pe melodia aia?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Harlem Shake

7 răspunsuri:
| Biankka a răspuns:

Harlem Shake.
E vorba despre un personaj care danseaza fara niciun rost, iar dupa aprox. 15 secunde toti cei din jur danseaza(daca pot spune asa) ca niste NEBUNI!

| XxXFBIXxX a răspuns:

Ii spune Harlem Shake si il danseaza toata lumea oriunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Harlem Shake, o mare porcărie după părerea mea, nu mai ştiu ăştia ce să scoată.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Harlem shake(imi place melodia da dansu nu

| MrEvil89 a răspuns:

E un stil de dans in care fiecare se manifesta cum vrea.sincer imi place melodia.

| catal1na a răspuns:

Harlem shake

| Roxanyka98 a răspuns:

Este Harlem Shake!happy a innebunit lumea cu melodia astabig grin