| anonim_4396 a întrebat:

Curand voi merge la facultate happy.Liceul il fac in Harghita deoarece aici este toata familia si restul.Tata e director la un institut in Cluj si avem si un apartament (in Floresti mai exact). Avand in vedere ca apartamentul este la vreo 10 km de centru, ar trebui sa stau la camin sau la apartament? Viata la camin nu mi se pare asa de rea.!

1 răspuns:
| ElenaSama a răspuns:

Iti recomand caminul.Desi nu pare mult, 10 km e o distanta destul de mare(mai ales daca ai cursuri pana tarziu). Plus ca ar aparea cheltuieli inutile cum ar fi transportul.