| LauraMLD a întrebat:

Buna TPU big grin Cum as putea sa sterg cum ar veni. arhivele de la internet explorer? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MihaelaRadu a răspuns:

Intrii pe google si intrii la VIEW FAVORITE(e o steluta) apoi dai la HISTORY si ai acolo fiecare zi in care ai intrat pe net si unde ai intrat...dai click dreapta pe ziua pe care vrei sa o stergi si dai DELETE si gata

2 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Apasa Ctrl+H si iti va aparea istoria site-urilor, poti sa dai click pe ele si apoi sa apes Delete

| Mozurov a răspuns:

Metoda 1)Intri in internet explorer - tools - internet options - General - Bifezi caseta cu delete apoi dai click pe butonul delete.
Metoda 2)Deschizi my computer - dai click drepta pe partitia C - proprieties-General - Clean up disc space - Bifezi toate optiunile si dai Delete files.