| AnnaSuntEu a întrebat:

big grin Dati-mi si mie niste statusuri
gen: Nu inghit in sec•Inghit in demisec•Urmatoarea lege o asteapt direct•Ma exprim sa intelegi masaju`•Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbajulstraight face
Fiecare lucru are vremea potrivita.Si fiecare varsta are nebunia ei de-o clipa
Poate printr-o alta viata vom mai fi copii`!

Gen statusuri din asta as vrea.
Cine imi da multe statusuri si sa fie faina ( dar sa nu fie de dragoste ) primeste Fundita!winking kiss Thanks pentru statusuri!; x

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Astfel de statusuri găsești pe http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri, www.statusuri.ws, www.statusuri.net.
Baftă!