| TVD13 a întrebat:

Buna TPUbig grin Imi spuneti si mie niste filme de groaza...care sa te sperie rau de tot...Pt cel mai tare film

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Încearcă The Grudge.

| Marius0012 a răspuns:

The grudge 1, 2 si 3

| pepsy56_6184 a răspuns:

Buna ioana! cel mai de groaza fil pe care l-am vazut a fost filmul,, HATCHET'' tradus in romana ca si SECUREA ii unul dintre cele mai de groaza filme vazute de mine singurul lucru care nu mia placuta fost sfarsitul cam aiurea dar in rest a fost ok si inca unul cat de cat mai de groaza a fost JURNALUL DIAVOLULUI destul de super. ar trebui sa te uiti!