| Fabian_Vanessa_1993 a întrebat:

big hug Sambata este ziua mea de nastere (13 ani) si ma gandeam ca la ziua mea, sa ne uitam la un film de comedie. Va rog puteti sa imi sariti in ajutor cu niste idei de filme de acest gen si as prefera sa imi dati si link-ul sau putin din descriere. Si inca ceva : D Niste jocuri amuzante pe care le putem juca la ziua mea? Multumesc. Dau FUNDITA! big grin

2 răspunsuri:
| Alexandra101112 a răspuns:

We're the Millers(Noi suntem familia Miller) este un film bun, amuzant, mai imposibil ca James Arthur sa nu va distrati La multi ani uite link-ul:http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/2013/?&pn=2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand la multi ani
si eu inplinesc duminica 13 ani
va puteti uita la filmul,, mister bean'' sau,, singur acasa'' este un film foarte reusit
va puteti juca niste jocuri cu tom si jeri daca va place sau asa ceva