| Mariposa97 a întrebat:

Buna TPU daca am sters adresa unui baiat de pe yahoo messenger el ma mai poate vedea daca sunt online? Va rog ajutati-ma primul raspuns primeste funda!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai dat ignore la acel ID nu te mai poate vedea cand esti online! Deci nu mai poate vedea nimic din ceea ce faci tu pe messenger!
Bafta!

| Thoamnee a răspuns:

Daa.tu nu il poti vedea pe el.da el pe tine daa.

| Deea_4962 a răspuns:

DA. El te vede oricand esti online.

| Ank02 a răspuns:

Da.numai daca nu-i dai ignore atunci el nu te poate vedea.

| alinutz16 a răspuns:

Buna, nu nu mai poate!

| Silly2peu a răspuns:

Da,doar daca l-ai sters din lista.Dar daca el te are inca in lista, el te va vedea online.Nu iti ramane de facut decat sa ii dai ign.

| Silly2peu a răspuns:

Da,doar daca l-ai sters din lista.Dar daca i-ai dat ignor atunci el nu te va mai vedea online.

| Madd_1612 a răspuns:

Paii depinde daca dupa ce ai sters id'ul din lista i l'ai bagat si la ignor, daca nu inca poate vedea daca esti online.dar puteai sa il bagi la offline, fara sa il stergi din lista.

| funny1lie a răspuns:

Da,doar daca nu i.ai dat ignor.