| ThinkBlue a întrebat:

Daca eu doresc sa dau la liceu cu profilul stiinte bilingv engleza. stiu ca se da un examen la sfarsitul anului scolar [ de a 8a ] dupa ce se dau examenele la romana si mate.

Stiti cumva niste site`uri unde sunt postate examenele la bilingv engleza de pe alti ani?

Dau funda + vote [ folositor, amuzant, inteligent] pentru restul raspunsurilor.

Multumesc`!happy

1 răspuns:
| sabyna29szeretlek a răspuns:

Anul acesta nu s-au dat examene la acest profil. dar cu acest minister nu se stie niciodata!