| doraz a întrebat:

Daca imi instalez una din ultimele versiuni de Yahoo Messenger imi apare daca cineva este invizibil sau daca a intrat pe invizibil (dar in acel moment este offline)?

Am auzit cateva chestii azi care m-au pus pe ganduri.

Mai exact, daca intru pe invizibil, cineva din lista mea (care are instalata una din ultimele versiuni de mess ) va vedea ca eu sunt in acel moment invizibila sau eu, chiar daca nu sunt atunci pe mess, ii apare ca am fost (indiferent ca am fost inz. sau on?) chiar daca nu am vorbit? (stiu ca apare ceva gen contacte recente)

Sper ca am fost explicita.

1 răspuns:
| Bybi a răspuns:

Nu apare nimic, stai liniștită.