| Lucylucia45 a întrebat:

Daca mie mi-a venit secretia vaginala in ianuarie anul trecut (2016) inseamna ca e foarte posibil sa-mi vie menstruatia luna aceasta (adica tot ianuarie)
Va rog vreau raspunsuri rapide!
Fundita :**

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se stie niciodata! Este posibil dar totodata poate sa-ti vina si-n februarie, si-n martie. Lucrurile astea nu se prezic niciodata, tu doar fii mereu pregatita.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar mama ta este in stare sa-ti raspunda corect la aceasta intrebare, deoarece tu o mostenesti pe ea si vei avea ciclul la exact aceeasi varsta la care mama ta l-a avut.
Ar cam fii vremea sa discuti cu ea aceste probleme, pentru ca noi nu putem sa te ajutam in rpoblema asta,

| FaraNumePls a răspuns:

Da

| NAT0 a răspuns:

Cică o să se furișeze și anul ăsta în ianuarie acolo jos.