| Elena_6988 a întrebat:

daca sunt crestin ortodox am voie sa ma epilez...prietena elenei. funda. va pup

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Igena intima, nu are nici o legatura cu religia. Faptul ca esti credincios, este una, iar sa umbli nespalat, este altceva. Pe vremuri, intr-adevar, se purta o asemenea, atitudine. Dar in ziua de azi, nu este posibil. Atata, timp cat esti un om cinstit, nu faci rau semenilor tai nici cu gandul, intregul te va rasplati. Fi un credincios curat, si la propriu si la figurat. Dumnezeu sa ne ajute. Pa

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uau.Asta a fost intrebarea maxima din ultima luna.Mai urma sa dai si un verset care interzice epilareaworried

| pwp a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta.

| 愛日本 a răspuns:

Normallllllll!laughing

| Hmmmm a răspuns:

Du-te si spovedese-te, lasa epilatul!

| Bianka a răspuns:

Ai voielaughing)
Te poti epila cat vrei tulaughing

| Sapphire a răspuns:

Epilatul nu are legatura cu religia, nici sexul, nici varsta, nici... cu nimic! De unde ai scos-o pe asta? laughing

| raresica a răspuns:

laughing, nu prea stiu mai frate, esti crestin ortodox, in cazul asta probabil ar trebui sa lasi parul sa creasca peste tot pana ajungi maimuta. Daca tot esti crestina o sa dovedesti si ca oamenii nu se trag din mai muimute, ci invers!

| Bittersweet_8364 a răspuns:

E pe bune intrebarea? Nu cumva sa te epilezi.Eu zic sa iti lasi parul sa creasca peste tot si eventual sa il ingrijesti macar sa arate frumos.NORMAL ca ai voie.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Gandeste-te si tu putin, oare Fecioara Maria si restul femeilor din Ierusalim se epilau? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai o eroare de tastare. Ti-a scapat un "s", la cuvantul din stanga lui "ortodox".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoW... Dar ce naiba are epilatu cu religia?