| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU(Dau fundita:*)Inainte imi placeau ft ft mult foarte melodiile ritmate. Acum parca ma doare capu de la elelaughing. Imi plac mai mult astea asa Lente; De suflet; Cu versuri frumoase.
spuneti-mi si mie Va rog niste melodii de genul acesta(de prferat kantate de fata/femeie si in engleza)batting eyelashes gen:: Inna-Fall...
Ms mult:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brad Paisley & Allison Krauss - Whiskey Lullaby
E tot ce vrei!

| MollyAikka a răspuns:

Pai poti sa asculti :Cascada - "everytime we touch"(slow version); DHT -"Listen to your heart "; Faber Drive - "When I'm With You"... dai fundita?