| Madi17 a întrebat:

..De 4 luni ies cu un baiat...Dar eu nu mai simt nimic pentru el! Cum pot sa i spun asta fata in fata? Oare se va simti prost?straight face

Răspuns Câştigător
| Criss98 a răspuns:

Pai pur si simplu du-te la el si spune-i ca nu mai simti nimica pentru. el si daca intelege bine si daca nu. eeei asta e laughing glumeam... deci ai putea sa-i spui frumos si mai incolo ii treaba lui ce va face big grin

5 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Spune-i pur şi simplu, nu te va muşca.

| Anonima264 a răspuns:

1.Pur si simplu mergeti la un suc si spune-i exact ce simti!
2.Cine nu se simte prost dupa o despartire? O sa se simta, dar stai linistita ca o sa ii treaca!

| LittlePunk a răspuns:

Normal ca se va simti prost, dar si tu te vei simti daca nu ii spui. Iubirile vin si trec, gasesti tu pe altcineva, dar trebuie sa-i spui sa nu isi creeze iluzii.

| lia16 a răspuns:

La inceput as zice sa il iei mai pe ocolite... daca nu merge spune-i direct. Cine stie? Poate si el simte la fel.

| UncolorRainbow a răspuns:

Daca simte ceva pentru tine, categoric se va simti prost. Cheama-l intr-un loc retras si spune-i ce simti pentru el. E mult mai dureros pentru baiat sa stea cu tine fara ca tu sa-l placi, pentru ca va simti candva lucrul acesta.Incearca sa ii spui cat mai delicat posibil. Cu siguranta va intelege! Noroc!