| Denisa133 a întrebat:

De curand mi-am fcaut o noua pagina pe Facebook (cu like.uri) si nu am decat 19 like.uri ce pot sa fac ca sa creasca? Am nevoie si de admine care sa aduca like.uri paginii daca e cineva interesat! Funda si vot!kiss

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Depinde ce fel de pagina este - ar trebui:
1. sa bagi cat mai multi prieteni in lista
2. sa faci reclama la pagina pe diverse site-uri
3. sa o optimizezi pentru motoaretele de cautare

| Aicha28 a răspuns:

Si eu sunt admina la mai multe pagini, dar fii atenta, posteaza pe peretele paginilor cu peste 1000 si ceva de like-uri, cand ajungi la 100 si ceva, sa fii din ce in ce mai activa, sa aduca si fanii like-uri, etc.:*