| iiGabytsa a întrebat:

Buna TPU...De data aceasta am nevoie de ceva..Joc imvu din 2008 si tot nu stiu cum se fac creditele. Daca aveti vreun cont frumos sa imi dati si mie v-as fi foarte recunoscatoare. Daca vreti imi puteti da add la gabrielasweet27 pe Yahoo! Messenger. Fundita:*

1 răspuns:
| ღAngelღ a răspuns:

Salutari! Eu joc imvu si daca vrei ma poti adauga XxANNYXxlool. Ei bine sa revenim. Poti face prin myyearbok credits siti va da 1, 500 de credits pe zi. Dureaza mult pana iti explic deci mai bine iti dau un link pe romana http://youtu.be/2gwW3lRSdnk asa am invatat si eu. E foarte usor sa-ti faci un cont pe myyearbook de ex: Scri pe google myyearbook dai pe primul si iti va aparea in stanga o pagina cu nume etc. pe scurt e ca si la facebook crearea contului! bafta! A... si sa stii daca iti da cineva un cont nu te va ajuta cu nimic, oricum trebuie sa-ti faci credits. pa pa! Primesc funda? :o3