| justblack a întrebat:

Buna TPU :*! De la ce varsta te poti angaja la second-hand? Si cat iti dau cei de la second hand daca le duci haine? Multumesc happy. Fundita la cel mai folositor raspuns :* :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la 18 ani, varsta legala sa te angajezi.

hainele de la sh sunt aduse din import cu zecile de kg, nu iti cumpara nimeni tie 2 perechi de pantaloni si un tricou

| Burlacu006 a răspuns:

Frate nu le duce nimeni haine laughing alea sunt haine confiscate din strainatate si le vinde in Romania cu mai putinwinking

| Yo98nell a răspuns:

Eu stiu ca de la 18 ani te poti angaja si cred ca iti da vreo 700 pana in 1500 de lei
Mai depinde.happy
Funda?