| ilcmty a întrebat:

De la un timp imi merge reu Google.Doar el,facebook-ul merege bine si Youtube la, bine.Folosesc Mozilla Firefox (asta imi merge cel mai bine,Google Chrome nu imi prea merege bine.) si cand vreau sa caut ceva, se blocheaza si imi apare asta : S-ar putea ca un script din această pagină să fie ocupat sau să fi încetat să răspundă. Puteți opri acest script acum, sau îl puteți lăsa să continue pentru a-i da o șansă să se încheie.

Script: chrome://bbrs_002.tb/content/witapi.js:529 Ce trebuie sa fac? sad va rog ajutoooooor...

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Baga-ti Safari si un anivirus bun.(gen kaspersky, avast, norton32). e din cauza ca nu incarca ceva plugin-uri chrome-ul. Chrome-ul merge rapid insa e cam vai de el la securitate. Nu prea blocheaza site-uri ce contin malware si astfel permite pe acolo multe lucruri. Safari ii bun ca ii de la Apple. Daca problema nu se remediaza sa scrii. Numai bine!