| Papusica_4417 a întrebat:

Buna TPU deci, am fost operata de curand am cam 3 saptamani dupa anestezie m-am trezit cu foarte multe cosuri pe fata cosurile aratau foarte urat au trecut 3 saptamani de atunci si tot asa arata, parca mai rau, am auzit de o crema antiacneeica cu ulei de salvie si sulf ...i-sulf.jpg si mi-am cumparat-o as vrea sa stiu daca o sa ma ajute sau nu aceasta crema, va rog mult.

Răspuns Câştigător
| DjDariuS a răspuns:

No sa te ajute de loc. Mai bine cumparati Aknesol de la farmacie naturista sau de la farmacie. Merge 100% in cateva zile o sati dispara toate cosurile si punctele negre. La mine in 3 zile o disparut teate cosurile si eu aveam fata plina de cosuri. Sper ca te-am ajutat. Bft si daca vrei da-mi Fundita mie te rog. big grin