| TaraXdd a întrebat:

Deci am o mica/mare problema : am un telefon Samsung gt-b5722 si cand trimit o melodie prin cablul de date mi se salveaza in meniu la MUZICA, dar faza este ca nu o pot pune la tonuri de apel si degeaba incerc eu s-o mut in fisierele mele la sunete pentru ca tot in Muzica mi se duce melodia. Ce sa fac? sper ca ati inteles, nu prea explic binelaughing. Fundakiss

1 răspuns:
| cosmin50000 a răspuns:

Seteaza ca ton de apel nu o muta! ddddd! sau pune direct din pic la tonuri de apel melodia dorita sar sa fie telu conectat la pc cu usb!